Norsk Orientering

Aktivitet: Night Hawk 2018

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Night Hawk 2018
Arrangør Lillomarka OL
Informasjon

Påmeldingsliste for løpere som vil være med på NightHawk-stafetten 11-12.august på Konnerud ved Drammen.

Klubben bestiller overnatting med frokost for de som krysser av for overnatting på skole.

Mer info om de forskjellige klassene etc finner dere her:

http://nighthawk.no

Påmeldingsfrist lørdag 28 juli 2018 klokken 23:59
Starttid lørdag 11 august 2018 klokken 22:00
Kontaktperson Steinar Eastwood
Antall påmeldinger 36

Påmeldinger

Navn Navn Stafettklasse En eller to etapper Overnatting Andre kommentarer
Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL Veteran Begge dager Overnatte på skole
Netta Bar-Nathan Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Egen overnatting
Ingrid Blindheim Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Jorunn Blindheim Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole
Terje Blindheim Lillomarka OL Veteran Begge dager Overnatte på skole
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Elin Brekke Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole
Jens Johan Brekke Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Eskil Brænden Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Lene Colquhoun Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Arne Dybdahl Lillomarka OL Veteran Begge dager Egen overnatting
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Steinar Eastwood Lillomarka OL Veteran Begge dager Overnatte på skole
Hallvard Fjær Lillomarka OL Veteran Begge dager Egen overnatting
Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Steinar Hansen Lillomarka OL Veteran Begge dager Overnatte på skole
Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Stanislaw Ritter Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole
Maria Rørvik Haver Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Line Sletner Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole
Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Egen overnatting
Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Lars Audun Vold Lillomarka OL Veteran Begge dager Overnatte på skole
Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL Herrer/Damer Begge dager Overnatte på skole
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL Ungdom Begge dager Overnatte på skole
Vibeke Høst Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole Humper gjennom løypa med Merete Rørvik
Martin Granly Lillomarka OL Veteran Bare søndag Egen overnatting Kjører til Konnerud på søndag hvis jeg får en etappe
Stian Lillegård Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole Løpe i open klassen begge dager
Merete Rørvik Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole Løper i "Team krykke" med Vibeke Høst.
Line Bar-Nathan Lillomarka OL Åpen klasse Begge dager Overnatte på skole Løper Night Hawk Open 2+2 med Aase Mestad, er allerede påmeldt

Annonser

IOF Eventor