Norsk Orientering

Aktivitet: Sommersamling for 13-16 i Stokke 15-17 juni 2018 - Camp Stokke

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Sommersamling for 13-16 i Stokke 15-17 juni 2018 - Camp Stokke
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Raumar orientering og AOOK inviterer til kretssamling for 13-16 år i Stokke 15. – 17. juni. Samlingen er i hovedsak forberedelse til Hovedløpet.

Informasjon om samlingen:

http://www.orientering.no/media/filer_public/39/f7/39f70ada-28f6-4fd0-bfea-cfc2cf51c615/2018_invitasjon_sommersamling_aook_13-16.pdf

Påmeldingsfrist torsdag 31 mai 2018 klokken 11:00
Starttid fredag 15 juni 2018
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 141

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Transport Spesielle allergier
Axel Aalde Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Amélie Aamodt Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jonas Aarseth Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Maya Jones Arnesen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Marius Bakke Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Rolf Andreas Berg Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Gaute Bergan Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Julie Berntzen Fet OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ella Berstad Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Mikael Birkelund Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Ikke buss hjem
Eileen Bjanes IL Tyrving D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Terje Blindheim Lillomarka OL Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Torbjørn Blom-hagen Fossum IF Leder Privatbil
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Christian Fredrik Borg IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Martin Christoffer Borg IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mari Brende Fossum IF D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Eskil Brænden Lillomarka OL H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Sondre Ruud Bråten Nydalens SK Leder Privatbil
Johanne Rognerud Bøe Fossum IF D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Erlend Børli Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Vepsestikk
Noor Dirro-Helu Måren OK D15-16
Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ane Kristine Eid Asker Skiklubb D13-14 Privatbil
Håvard Eik Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Magnus Endresen Måren OK H15-16 Privatbil
Tobias Espedal Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Tarje Espelin Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Felix Finsrud Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ida Marie Flågen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Brage Fosstveit Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Gunnar Fosstveit Raumar Orientering Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ole Jakob Frankrig Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kidus Abiy Girma IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Andreas Gjetanger Måren OK H15-16 Privatbil
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Sondre Zahl Hagen Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Nora Christine Hansen Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kjersti Holt Hanssen Måren OK Leder Privatbil
Elise Wærp Hauge Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Vida Helland-Hansen IL Tyrving D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Hasselnøtt, Peanøtt og paranøtt
Jonas Hicken IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Maja Mo Hjelseth Nydalens SK D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Signe Holo Fossum IF D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen mandel
Iris Holst IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Linnea Holst IL Tyrving D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ane Hustvedt Oppsal Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Emil Huuse Østmarka OK H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Hans Olav Hygen Østmarka OK Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Fredrik Høyer Fossum IF Leder Privatbil
Tuva Høyer Fossum IF D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Malene Jebsen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Simen Rønning Johansen Måren OK H13-14
Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Elin Kalleson Oppsal Orientering Leder
Tina Kalleson Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mikkel Katla Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Eskil Kolshus Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Jonas Krogh Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Asle Kvaase IL Høvdingen Leder Privatbil Leder Fossum fredag og lørdsg
Halvor Kvaase-Wensaas Fossum IF H13-14 Privatbil Deltar fredag og lørdag
Anders Håvard Larsen Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Alexandra Linløkken Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Gluten, melk
Tobias Tronbøl Lium IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ingrid Lurås Oppsal Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Cøliaki
Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Cøliaki, tåler ikke gluten
Sara Martini Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Laktose
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering D13-14 Privatbil Deltar lørdag og søndag
Jonas Myhr Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Laktoseintoleranse
Oliver Nilsen Fossum IF H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Vilmer Nyberg Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ask Olaussen Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jakob Rastad Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Anselm Reichenbach Oppsal Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Martin Reichenbach Oppsal Orientering Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Fridtjof Reusch Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Henrik Reusch Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Laktose
Andrea H. Rogndokken Fet OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Philip Lehmann Romøren Fossum IF H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Linnea Rustad Måren OK D15-16 Privatbil
Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Andreas Sandernes Østmarka OK H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Marie Scheele Nydalens SK D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Oda Scheele Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Gustav Andresen Skotte Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Silje Slungaard IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Katrine Solbakken IL Tyrving Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Kristine Solbakken IL Tyrving D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Eirik Vie Strisland Fossum IF H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Sindre Vie Strisland Fossum IF H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Elias Stubberud Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Luciana Maria Svads Måren OK D15-16
Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Birk Felland Sætnan Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Nøtter, mandler, pelsdyr
Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Pia Young Vik Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Martha Wisløff Asker Skiklubb D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Henrik Woldene Fossum IF H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Hannah Syrdal Øen Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Hilda Øfsthus Asker Skiklubb Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Anne Østvold Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Einar Østvold Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Live Østvold Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Glutenallergi

Annonser

IOF Eventor