Aktivitet: Sommersamling for 13-16 på Beitostølen16-18 juni 2017

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Sommersamling for 13-16 på Beitostølen16-18 juni 2017
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Lillomarka OL og AOOK inviterer til sommersamling på Beitostølen 16-18 juni.

Informasjon om samlingen ligger på kretsens hjemmeside.

Vi setter opp 2 busser med 100 plasser og her er det første man til mølla som gjelder ved påmelding. Pr 13 mai er det fulltegnet på bussene. Vi jobber med å finne alternativ transport så det er bare å melde seg på.

Påmeldingen er bindende etter påmeldingsfristen. Ved forfall blir egenandel belastet.

Påmeldingsfrist torsdag 8 juni 2017 klokken 23:59
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 128

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Transport Spesielle allergier
Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mikael Birkelund Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb H15-16 Privatbil Privat innkvartering, inkl måltider
Andreas Eriksen Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Pollen, nøtter
Tarje Espelin Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Felix Finsrud Asker Skiklubb H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jonas Myhr Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Vilmer Nyberg Asker Skiklubb H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Julie Berntzen Fet OL D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Marius Bakke Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Børge Nilsen Berg Fossum IF H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Torbjørn Blom-hagen Fossum IF Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mari Brende Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Erlend Børli Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Vepsestikk
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Sondre Zahl Hagen Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Karen Hoel Jomaas Fossum IF D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mikkel Katla Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Sivert Sande Kverme Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Mandler
Marielle Michelsen Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Eivind Berner Myhre Fossum IF H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Gustav Andresen Skotte Fossum IF H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Birk Felland Sætnan Fossum IF H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kimme Arnesen Heming Orientering Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Maya Arnesen Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ella Berstad Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Fredrik Berning Borchsenius Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Hest, gress
Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ida Marie Flågen Heming Orientering D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ferdinand Fremming Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering H15-16 Privatbil
Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering Leder Privatbil
Christian Løvenskiold Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Fridtjof Reusch Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Henrik Reusch Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Paul Johan Slungaard Heming Orientering H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
August Syrdal Øen Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kristian Østermann Heming Orientering H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Live Østvold Heming Orientering D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Glutenallergi
Christian Fredrik Borg IL Koll H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Eileen Bjanes IL Tyrving D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Vida Helland-Hansen IL Tyrving D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen Ingen
Iris Holst IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Linnea Holst IL Tyrving D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Mina Jørgensen IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ingrid Lund Hovden IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Emma Meyer Larsson IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Nora Skauen IL Tyrving Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ådne Skjærstein IL Tyrving H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Silje Slungaard IL Tyrving D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kristine Solbakken IL Tyrving D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Netta Bar-Nathan Lillomarka OL D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ingrid Blindheim Lillomarka OL D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Terje Blindheim Lillomarka OL Leder Privatbil
Noor Dirro-Helu Måren OK D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Simen Rønning Johansen Måren OK H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Kine Odden Måren OK Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Luciana Maria Svads Måren OK D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jonas Aarseth Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Marte Madslien Bakken Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Rolf Andreas Berg Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Gaute Bergan Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Bojan Blumenstein Nydalens SK Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Sondre Ruud Bråten Nydalens SK Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Tobias Espedal Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ole Jakob Frankrig Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Isak Jonsson Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK H15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Anders Håvard Larsen Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Matias Nalum Rakkestad Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Maiken Sandberg Nydalens SK Leder Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Oda Scheele Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Elias Stubberud Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Elia Thorvik Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK H13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Pia Young Vik Nydalens SK D13-14 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Ada Wulfsberg Nydalens SK D15-16 Buss 1 Shell Grorud - Ullevålstadion - Kadettangen
Amélie Aamodt Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Tina Kalleson Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Eskil Kolshus Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Arnhild Krogh Oppsal Orientering Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jonas Krogh Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ask Olaussen Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Anselm Reichenbach Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen mandler, nøtter, hund, hest
Gaute Fosstveit Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Gunnar Fosstveit Raumar Orientering Leder Privatbil
Anders Horvei Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Laktose og peanøtter (sterk allergi/intoleranse)
Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Henrik Gudim Østmarka OK H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Kristin Stubban Hygen Østmarka OK Leder Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Alexandra Linløkken Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen Melk, gluten
John Otterlei Østmarka OK H15-16 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen
Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK D13-14 Buss 2 Olavsgård - Oslo S - Kadettangen

Annonser

IOF Eventor