Aktivitet: Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk |
---|---|
Arrangør | Norges Orienteringsforbund |
Informasjon | Gratis foredrag for trenere og løpere. Frode Balchen tar utgangspunkt i sin topptreneroppgave der han har sett på hvor mye våre verdensmestere har trent med kart opp igjennom årene. Hvordan trener de beste o-teknikk, og hvordan ser Frode for seg at en bygger seg opp på veien til det kravet de beste møter? Foredraget vil være på https://www.nordicchoicehotels.no/clarion/clarion-hotel-ernst/ Banketten starter klokka 18:30 samme sted.
|
Påmeldingsfrist | torsdag 30 mars 2017 klokken 23.59 |
Starttid | lørdag 1 april 2017 klokken 17.00 |
Antall påmeldinger | 142 |
Påmeldinger
Navn | Navn |
Konnerud IL | |
Johannes Bakke Aashamar | Kristiansand OK |
Janne Tjørhom Aasheim | Ganddal IL |
Emil Ahlbäck | Fossum IF |
Anine Ahlsand | NTNUI |
Sigrid Alexandersen | NTNUI |
Marianne Andersen | Kristiansand OK |
Bjørn-Willy Arntzen | Asker Skiklubb |
Jon Aukrust Osmoen | NTNUI |
Frank Glad Balchen | Oddersjaa SSK |
Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Christiane Ruud Bøckman | Kristiansand OK |
Sebastian Daland | Kristiansand OK |
Jostein Svaland Dale | Vang OL |
Håvard Sandstad Eidsmo | Freidig |
Tomas Eidsmo | Freidig |
Henrik Eijsink | Nydalens SK |
Einar Ekeland | Oddersjaa SSK |
Jon Terje Ekeland | Oddersjaa SSK |
Sigrid Ekeland | Oddersjaa SSK |
Jørgen Fiskum | Frol IL |
Eskil Frøisland | Vang OL |
Øivind Frøisland | Vang OL |
Marie Line Furland | Sandnes IL (Rogaland) |
Tom Furland | Sandnes IL (Rogaland) |
Peter Andreas Gisholt | Fossum IF |
Ståle Gjelsten | Kristiansand OK |
Vera Grotli Melkild | Freidig |
Øystein Grøvlen | Nidarøst OK |
Ingrid Gulbrandsen | NTNUI |
Per Olav Gulbrandsen | Larvik OK |
Marit Haavardsholm | Sandnes IL (Rogaland) |
Håvard Funkqvist Haga | Nydalens SK |
Jeppe Hansson | Fossum IF |
Kasper Harlem Fosser | Heming Orientering |
Ingrid Hasaas | Fossum IF |
Agnethe Hasli | Gjø-Vard OL |
Ivar Haugen | Norges Orienteringsforbund |
Anders Haugskott | OL Trollelg |
Frode Haugskott | OL Trollelg |
Erling Hjermstad | Fossum IF |
Ragnhild Hjermstad | Fossum IF |
Åsne Naadland Holo | Fossum IF |
Anders Kristian Holt | Hedrum OL |
Sindre R Holt | Hedrum OL |
Axel Hoveid | Asker Skiklubb |
Jo Forseth Indgaard | Frol IL |
Morten Jørgensen | Kristiansand OK |
Styrk Hundseid Kamsvåg | Fossum IF |
Even-Johan Kaspersen | Mo OK |
Markus Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett |
Eli Kolstad | Mo OK |
Håkon Kornmo | Porsgrunn OL |
Tobias Kristensen | Larvik OK |
Ingrid G. Kvålsgard | Fossum IF |
Magnus Landstad | Sandnes IL (Rogaland) |
Even Lindaas | Vang OL |
Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK |
Anine Lome | Hamar OK |
Mona Lome | Hamar OK |
Ingrid Lundanes | Emblem IL |
Ivar Lundanes | Emblem IL |
Oscar Lyngen | Freidig |
Vetle Elias Lynnebakken | Kristiansand OK |
Andreas Svingheim Magerøy | Frol IL |
Hannah Malmei | Sandnes IL (Rogaland) |
Vilde Malmei | NTNUI |
Hans Petter Mathisen | Fredrikstad SK |
Rasmus Mathisen | Porsgrunn OL |
Sara Mathisen | Porsgrunn OL |
Anna Meen | Porsgrunn OL |
Hans Christian Meen | Porsgrunn OL |
Marit Melby Jacobsen | Lardal OL |
Njaal Ellegaard Melby | Vang OL |
Einar Melsom | Fossum IF |
Terje Melsom | Fossum IF |
Vyacheslav Mukhidinov | Varegg Fleridrett |
Elias Thorsdal Mølnvik | NTNUI |
Sverre Narum | OL Vallset/Stange |
Erlend Nilsen Sandnes | Emblem IL |
Kristian Nilsen Sandnes | Emblem IL |
Kristin Nilssen | Mo OK |
Anders Nordberg | Nydalens SK |
Anne M Hausken Nordberg | Nydalens SK |
Kårhild Husby Nordstad | Varegg Fleridrett |
Tonje Aasheim Nymark | Askøy OL |
Tore Nymark | Askøy OL |
Anders Felde Olaussen | NTNUI |
Marie Olaussen | Fredrikstad SK |
Ingrid Omdal | Sandnes IL (Rogaland) |
Sunniva Omdal | Sandnes IL (Rogaland) |
Marius Pytten | Kristiansand OK |
Inge Ramberg | Østmarka OK |
Olav Andreas Remmen | OL Trollelg |
Mathias Rosenlund | Varegg Fleridrett |
Camilla L. Rosenvold | Porsgrunn OL |
Hilde Kristine Rosenvold | Porsgrunn OL |
David Runde | Kristiansand OK |
John Runde | Kristiansand OK |
Kristian Rykkje | Varegg Fleridrett |
Stian Rykkje | Varegg Fleridrett |
Paul Sirum | Frol IL |
Håvard Skriubakken | Porsgrunn OL |
Jon Skriubakken | Porsgrunn OL |
Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL |
Lars Solli | Mo OK |
Per Ivar Stokland | Ganddal IL |
Alexander Repstad Storemyr | Porsgrunn OL |
Oskar Spets Storhov | Freidig |
Vidar Strand | Lierbygda OL |
Inga Vestøl Stødle | Kristiansand OK |
Emil Størmer | Fossum IF |
Leif Størmer | Fossum IF |
Oskar Størmer | Fossum IF |
Inger Svaland | OL Vallset/Stange |
Eirin Svanøe-Hafstad | Frol IL |
Marthe Svihus | Sandnes IL (Rogaland) |
Maria Ulseth Sylte | Freidig |
Brage Takle | Kristiansand OK |
Christiane Trösse | Varegg Fleridrett |
Siri Ulvestad | Nydalens SK |
Henrik Upsal | NTNUI |
Ingunn Egeberg Vári | NTNUI |
Hanne Vassend | Porsgrunn OL |
Hilde Vassend | Porsgrunn OL |
Ingvild Paulsen Vie | Haugesund IL Orientering |
Anders Vister | Nydalens SK |
Martin Vister | Frol IL |
Kristina Voll | Haugesund IL Orientering |
Philipp von Arx | NTNUI |
Håvard Wedege | Kristiansand OK |
Emilie Westin | Porsgrunn OL |
Kjell Westin | Porsgrunn OL |
Lenka Westin | Porsgrunn OL |
Heidi Therese Wiest | Vang OL |
Ragne Wiklund | Nydalens SK |
Elias Öhman | Gjø-Vard OL |
Martin Öhman | Gjø-Vard OL |
Marius Øie | Løten o-lag |
Johan Christie Ørke | Stavanger Orienteringsklubb |