Aktivitet: Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk |
---|---|
Arrangør | Norges Orienteringsforbund |
Informasjon | Gratis foredrag for trenere og løpere. Frode Balchen tar utgangspunkt i sin topptreneroppgave der han har sett på hvor mye våre verdensmestere har trent med kart opp igjennom årene. Hvordan trener de beste o-teknikk, og hvordan ser Frode for seg at en bygger seg opp på veien til det kravet de beste møter? Foredraget vil være på https://www.nordicchoicehotels.no/clarion/clarion-hotel-ernst/ Banketten starter klokka 18:30 samme sted.
|
Påmeldingsfrist | torsdag 30 mars 2017 klokken 23.59 |
Starttid | lørdag 1 april 2017 klokken 17.00 |
Antall påmeldinger | 142 |
Påmeldinger
Navn | Navn |
Bjørn-Willy Arntzen | Asker Skiklubb |
Axel Hoveid | Asker Skiklubb |
Tonje Aasheim Nymark | Askøy OL |
Tore Nymark | Askøy OL |
Ingrid Lundanes | Emblem IL |
Ivar Lundanes | Emblem IL |
Erlend Nilsen Sandnes | Emblem IL |
Kristian Nilsen Sandnes | Emblem IL |
Emil Ahlbäck | Fossum IF |
Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF |
Peter Andreas Gisholt | Fossum IF |
Jeppe Hansson | Fossum IF |
Ingrid Hasaas | Fossum IF |
Erling Hjermstad | Fossum IF |
Ragnhild Hjermstad | Fossum IF |
Åsne Naadland Holo | Fossum IF |
Styrk Hundseid Kamsvåg | Fossum IF |
Ingrid G. Kvålsgard | Fossum IF |
Einar Melsom | Fossum IF |
Terje Melsom | Fossum IF |
Emil Størmer | Fossum IF |
Leif Størmer | Fossum IF |
Oskar Størmer | Fossum IF |
Hans Petter Mathisen | Fredrikstad SK |
Marie Olaussen | Fredrikstad SK |
Håvard Sandstad Eidsmo | Freidig |
Tomas Eidsmo | Freidig |
Vera Grotli Melkild | Freidig |
Oscar Lyngen | Freidig |
Oskar Spets Storhov | Freidig |
Maria Ulseth Sylte | Freidig |
Jørgen Fiskum | Frol IL |
Jo Forseth Indgaard | Frol IL |
Andreas Svingheim Magerøy | Frol IL |
Paul Sirum | Frol IL |
Eirin Svanøe-Hafstad | Frol IL |
Martin Vister | Frol IL |
Janne Tjørhom Aasheim | Ganddal IL |
Per Ivar Stokland | Ganddal IL |
Agnethe Hasli | Gjø-Vard OL |
Elias Öhman | Gjø-Vard OL |
Martin Öhman | Gjø-Vard OL |
Anine Lome | Hamar OK |
Mona Lome | Hamar OK |
Ingvild Paulsen Vie | Haugesund IL Orientering |
Kristina Voll | Haugesund IL Orientering |
Anders Kristian Holt | Hedrum OL |
Sindre R Holt | Hedrum OL |
Kasper Harlem Fosser | Heming Orientering |
Konnerud IL | |
Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL |
Johannes Bakke Aashamar | Kristiansand OK |
Marianne Andersen | Kristiansand OK |
Christiane Ruud Bøckman | Kristiansand OK |
Sebastian Daland | Kristiansand OK |
Ståle Gjelsten | Kristiansand OK |
Morten Jørgensen | Kristiansand OK |
Vetle Elias Lynnebakken | Kristiansand OK |
Marius Pytten | Kristiansand OK |
David Runde | Kristiansand OK |
John Runde | Kristiansand OK |
Inga Vestøl Stødle | Kristiansand OK |
Brage Takle | Kristiansand OK |
Håvard Wedege | Kristiansand OK |
Marit Melby Jacobsen | Lardal OL |
Per Olav Gulbrandsen | Larvik OK |
Tobias Kristensen | Larvik OK |
Vidar Strand | Lierbygda OL |
Marius Øie | Løten o-lag |
Even-Johan Kaspersen | Mo OK |
Eli Kolstad | Mo OK |
Kristin Nilssen | Mo OK |
Lars Solli | Mo OK |
Øystein Grøvlen | Nidarøst OK |
Ivar Haugen | Norges Orienteringsforbund |
Anine Ahlsand | NTNUI |
Sigrid Alexandersen | NTNUI |
Jon Aukrust Osmoen | NTNUI |
Ingrid Gulbrandsen | NTNUI |
Vilde Malmei | NTNUI |
Elias Thorsdal Mølnvik | NTNUI |
Anders Felde Olaussen | NTNUI |
Henrik Upsal | NTNUI |
Ingunn Egeberg Vári | NTNUI |
Philipp von Arx | NTNUI |
Henrik Eijsink | Nydalens SK |
Håvard Funkqvist Haga | Nydalens SK |
Anders Nordberg | Nydalens SK |
Anne M Hausken Nordberg | Nydalens SK |
Siri Ulvestad | Nydalens SK |
Anders Vister | Nydalens SK |
Ragne Wiklund | Nydalens SK |
Frank Glad Balchen | Oddersjaa SSK |
Einar Ekeland | Oddersjaa SSK |
Jon Terje Ekeland | Oddersjaa SSK |
Sigrid Ekeland | Oddersjaa SSK |
Anders Haugskott | OL Trollelg |
Frode Haugskott | OL Trollelg |
Olav Andreas Remmen | OL Trollelg |
Sverre Narum | OL Vallset/Stange |
Inger Svaland | OL Vallset/Stange |
Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK |
Inge Ramberg | Østmarka OK |
Håkon Kornmo | Porsgrunn OL |
Rasmus Mathisen | Porsgrunn OL |
Sara Mathisen | Porsgrunn OL |
Anna Meen | Porsgrunn OL |
Hans Christian Meen | Porsgrunn OL |
Camilla L. Rosenvold | Porsgrunn OL |
Hilde Kristine Rosenvold | Porsgrunn OL |
Håvard Skriubakken | Porsgrunn OL |
Jon Skriubakken | Porsgrunn OL |
Alexander Repstad Storemyr | Porsgrunn OL |
Hanne Vassend | Porsgrunn OL |
Hilde Vassend | Porsgrunn OL |
Emilie Westin | Porsgrunn OL |
Kjell Westin | Porsgrunn OL |
Lenka Westin | Porsgrunn OL |
Marie Line Furland | Sandnes IL (Rogaland) |
Tom Furland | Sandnes IL (Rogaland) |
Marit Haavardsholm | Sandnes IL (Rogaland) |
Magnus Landstad | Sandnes IL (Rogaland) |
Hannah Malmei | Sandnes IL (Rogaland) |
Ingrid Omdal | Sandnes IL (Rogaland) |
Sunniva Omdal | Sandnes IL (Rogaland) |
Marthe Svihus | Sandnes IL (Rogaland) |
Johan Christie Ørke | Stavanger Orienteringsklubb |
Jostein Svaland Dale | Vang OL |
Eskil Frøisland | Vang OL |
Øivind Frøisland | Vang OL |
Even Lindaas | Vang OL |
Njaal Ellegaard Melby | Vang OL |
Heidi Therese Wiest | Vang OL |
Markus Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett |
Vyacheslav Mukhidinov | Varegg Fleridrett |
Kårhild Husby Nordstad | Varegg Fleridrett |
Mathias Rosenlund | Varegg Fleridrett |
Kristian Rykkje | Varegg Fleridrett |
Stian Rykkje | Varegg Fleridrett |
Christiane Trösse | Varegg Fleridrett |