Aktivitet: Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Åpent foredrag Kristiansand om o-teknikk
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

Gratis foredrag for trenere og løpere.

Frode Balchen tar utgangspunkt i sin topptreneroppgave der han har sett på hvor mye våre verdensmestere har trent med kart opp igjennom årene.

Hvordan trener de beste o-teknikk, og hvordan ser Frode for seg at en bygger seg opp på veien til det kravet de beste møter?

Foredraget vil være på https://www.nordicchoicehotels.no/clarion/clarion-hotel-ernst/ 

Banketten starter klokka 18:30 samme sted.

 

Påmeldingsfrist torsdag 30 mars 2017 klokken 23:59
Starttid lørdag 1 april 2017 klokken 17:00
Kontaktperson Eivind Tonna
Antall påmeldinger 142

Påmeldinger

Navn Navn
Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK
Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL
Emil Ahlbäck Fossum IF
Anine Ahlsand NTNUI
Sigrid Alexandersen NTNUI
Marianne Andersen Kristiansand OK
Bjørn-Willy Arntzen Asker Skiklubb
Jon Aukrust Osmoen NTNUI
Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK
Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK
Sebastian Daland Kristiansand OK
Jostein Svaland Dale Vang OL
Håvard Eidsmo Freidig
Tomas Eidsmo Freidig
Henrik Eijsink Nydalens SK
Einar Ekeland Oddersjaa SSK
Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK
Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK
Jørgen Fiskum Frol IL
Kasper Fosser Heming Orientering
Eskil Frøisland Vang OL
Øivind Frøisland Vang OL
Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland)
Tom Furland Sandnes IL (Rogaland)
Peter Gisholt Fossum IF
Ståle Gjelsten Kristiansand OK
Øystein Grøvlen Nidarøst OK
Ingrid Gulbrandsen NTNUI
Per Olav Gulbrandsen Larvik OK
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland)
Håvard Haga Nydalens SK
Jeppe Hansson Fossum IF
Ingrid Hasaas Fossum IF
Agnethe Hasli Gjø-Vard OL
Ivar Haugen Norges Orienteringsforbund
Anders Haugskott OL Trollelg
Frode Haugskott OL Trollelg
Audun Heimdal Konnerud IL
Erling Hjermstad Fossum IF
Ragnhild Hjermstad Fossum IF
Åsne Naadland Holo Fossum IF
Anders Kristian Holt Hedrum OL
Axel Hoveid Asker Skiklubb
Jo Forseth Indgaard Frol IL
Håvard Irgens Kristiansand OK
Morten Jørgensen Kristiansand OK
Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF
Even-Johan Kaspersen Mo OK
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
Eli Kolstad Mo OK
Håkon Kornmo Porsgrunn OL
Tobias Kristensen Larvik OK
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF
Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland)
Even Lindaas Vang OL
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK
Anine Lome Hamar OK
Mona Lome Hamar OK
Ingrid Lundanes Emblem IL
Ivar Lundanes Emblem IL
Oscar Lyngen Freidig
Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland)
Vilde Malmei NTNUI
Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL
Sara Mathisen Porsgrunn OL
Anna Meen Porsgrunn OL
Hans Christian Meen Porsgrunn OL
Marit Melby Jacobsen Lardal OL
Njaal Ellegaard Melby Vang OL
Vera Melkild Freidig
Einar Melsom Fossum IF
Terje Melsom Fossum IF
Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett
Elias T. Mølnvik NTNUI
Sverre Narum OL Vallset/Stange
Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL
Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL
Kristin Nilssen Mo OK
Anders Nordberg Nydalens SK
Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK
Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett
Tonje Aasheim Nymark Askøy OL
Tore Nymark Askøy OL
Anders Felde Olaussen NTNUI
Marie Olaussen Fredrikstad SK
Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland)
Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland)
Marius Pytten Kristiansand OK
Sindre R Holt Hedrum OL
Inge Ramberg Østmarka OK
Olav Andreas Remmen OL Trollelg
Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett
Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL
Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL
David Runde Kristiansand OK
John Runde Kristiansand OK
Kristian Rykkje Varegg Fleridrett
Stian Rykkje Varegg Fleridrett
Paul Sirum Frol IL
Håvard Skriubakken Porsgrunn OL
Jon Skriubakken Porsgrunn OL
Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL
Lars Solli Mo OK
Per Ivar Stokland Ganddal IL
Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL
Oskar Spets Storhov Freidig
Vidar Strand Lierbygda OL
Inga Vestøl Stødle Kristiansand OK
Emil Størmer Fossum IF
Leif Størmer Fossum IF
Oskar Størmer Fossum IF
Inger Svaland OL Vallset/Stange
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland)
Andreas Svingheim Magerøy Frol IL
Maria Ulseth Sylte Freidig
Brage Takle Kristiansand OK
Christiane Trösse Varegg Fleridrett
Siri Ulvestad Nydalens SK
Henrik Upsal NTNUI
Ingunn Egeberg Vári NTNUI
Hanne Vassend Porsgrunn OL
Hilde Vassend Porsgrunn OL
Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering
Anders Vister Nydalens SK
Martin Vister Frol IL
Kristina Voll Haugesund IL Orientering
Philipp von Arx NTNUI
Emilie Westin Porsgrunn OL
Kjell Westin Porsgrunn OL
Lenka Westin Porsgrunn OL
Heidi Therese Wiest Vang OL
Ragne Wiklund Nydalens SK
Elias Øhman Gjø-Vard OL
Martin Øhman Gjø-Vard OL
Marius Øie Løten o-lag
Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor