Aktivitet: Vårsamling for 13-16 i Halden 8 - 10 april 2016

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Vårsamling for 13-16 i Halden 8 - 10 april 2016
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Nydalens SK i samarbeid med AOOK inviterer til den årlige vårsamlingen for 13 - 16 åringer i Halden 8 - 10 april.

Informasjon på kretsen hjemmeside finner du her

NB! Bussene har plass til 100 personer og her er det "først til mølla". Buss 2 fra Olavsgård er full! På buss 1 fra Kadettangen er fortsatt plasser.

Påmeldingsfrist tirsdag 29 mars 2016 klokken 23:59
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 118

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Transport
Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Sander Arntzen Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Felix Finsrud Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Vegard Løvli Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Arild Andresen Fossum IF Leder Privatbil
Marius Bakke Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Johanne Rognerud Bøe Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Tonje Rognerud Bøe Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Erlend Børli Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Peter Gisholt Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Sondre Zahl Hagen Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ingrid Hasaas Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Hilde Sogn Haug Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Erik Wegner Hodt Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Åsne Naadland Holo Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Mikkel Katla Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Pernille Katla Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Sivert Sande Kverme Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ragne Norrud Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Knut Selstad Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Gustav Andresen Skotte Fossum IF H13-14 Privatbil
Emil Størmer Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Birk Felland Sætnan Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Maya Arnesen Heming Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Petter Astrup Arnesen Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Eline Bryne Heming Orientering D15-16 Privatbil
Kristoffer Bryne Heming Orientering H15-16 Privatbil
Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Ferdinand Fremming Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Henrik Reusch Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering Leder Privatbil
Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering H15-16 Privatbil
August Syrdal Øen Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Kristian Østermann Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Solveig Eline Berg IL Tyrving D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Emma Meyer Larsson IL Tyrving D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Maren Norderud IL Tyrving D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ådne Skjærstein IL Tyrving H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Netta Bar-Nathan Lillomarka OL D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL Leder Privatbil
Ingrid Blindheim Lillomarka OL D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Jens Johan Brekke Lillomarka OL H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Maria Rørvik Haver Lillomarka OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Jonas Aarseth Nydalens SK H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Marte Madslien Bakken Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Audun Bergan Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Gaute Bergan Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Bojan Blumenstein Nydalens SK Leder Privatbil
Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Tobias Espedal Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Håvard Haga Nydalens SK Leder Privatbil
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Johannes Halvorsen Nydalens SK H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Vemund Heier Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Isak Jonsson Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Marie Liland Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Ea Lunøe Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Ingrid Madslien Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Kristian Norum Meløysund Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Oda Scheele Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Rune Scheele Nydalens SK Leder Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Elias Stubberud Nydalens SK H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Frida Bakken Ulseth Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Lars Young Vik Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Pia Young Vik Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Jo Wiklund Nydalens SK Leder Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Ragne Wiklund Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Ada Wulfsberg Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Eirik Thunshelle Øvstedal Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Amélie Aamodt Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Eilert Aamodt Oppsal Orientering Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Tina Kalleson Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Halden
Inger Rødnes Oppsal Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
William Resvoll Skaug Oppsal Orientering H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S- Halden
Simen Elvhaug Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Thea Fagerhaug Raumar Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Gaute Fosstveit Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Anders Horvei Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Even Nygaard Østreng Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Øystein Rapp Raumar Orientering Leder Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Hedda Skatvedt Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Shell Grorud-Ullevål stadion-Halden
Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering Leder Privatbil
Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering H13-14 Privatbil
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering H13-14 Privatbil
Østmarka OK H13-14 Privatbil
Monica Brevik Østmarka OK D15-16 Privatbil
Tor Magnus Grøstad Østmarka OK H15-16 Privatbil
Henrik Gudim Østmarka OK H13-14 Privatbil
Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK D13-14 Privatbil
Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK D13-14 Privatbil
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK D15-16 Privatbil
Terje Linløkken Østmarka OK Leder Privatbil
John Otterlei Østmarka OK H13-14 Privatbil
Andreas Ramberg Østmarka OK H15-16 Privatbil
Inge Ramberg Østmarka OK Leder Privatbil

Annonser

IOF Eventor